Popüler macera oyunu kısa süreliğine ücretsiz oldu!

Gearbox Software tarafından geliştirilip iki yıl evvel piyasaya sürülen Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, kısa müddetliğine fiyatsız oldu. Oyuncular, oyuna kalıcı olarak sahip olabilirler.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep oyunu, kısa müddetliğine fiyatsız oldu!

Dijital platformlar yahut oyun geliştiricileri, bazen tanıtım yapma emeliyle fiyatsız erişime açma kampanyası yapabiliyorlar. Kısa süren bu kampanya ile çoklukla az oynanan oyunun oyuncu sayısını yükseltmek amaçlanıyor.

Steam tarafından düzenlenen kampanya kapsamında Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure, kısa müddetliğine fiyatsız oldu. Oyuncular, oyunu 23 Mart saat 20.00’a kadar kütüphanelerine kalıcı olarak ekleyebilir.

699 TL’lik oyun kısa müddetliğine ücretsiz!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure konusu, fiyatı ve sistem gereksinimleri

Macera cinsinin en önde gelen üretimlerinden Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep’de gayeniz, tehdit altındaki kraliçeyi ve krallığı arkadaşlarınız ile kurtararak barış getirmek. Olağan bunun için tehlikeli ormanlardan geçmeli ve karşınıza çıkan düşmanlar ile savaşmalısınız. Oyunun olağan fiyatı 95,00 TL iken, sistem ihtiyaçları ise şu halde;

Minimum:

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)

İşlemci: Intel i3 530 @2.93 GHz | AMD Phenom II X4 805 @2.5 GHz

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia Geforce GTX 780 3 GB | AMD Radeon HD 7970 3 GB

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX 9.0c ile uyumlu olması yeterli

Peki sizler macera oyunu Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure’un fiyatsız olması hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir