Son Dakika: Galatasaray’ın Mauro Icardi ve PSG ile anlaşmasını duyurdular! Bonservis ücreti…

Galatasaray’un tekrar takımına katmak için uzun müddettir uğraş verdiği Mauro Icardi’de flaş bir gelişme yaşandı.

GÖRÜŞMELER BAŞLAMIŞTI

Geçtiğimiz gün L’Equipe, Galatasaray ile PSG’nin Icardi için görüşmelere başladığını duyurmuştu.

HEM L’EQUIPE HEM ROMANO DUYURDU

Gün içerisinde ise evvel Fransa’dan L’Equipe, sonrasında İtalyan gazeteci Fabrizio Romano, Galatasaray’ın Icardi transferinde keyifli sona yaklaştığını bildirdi.

10 MİLYON EUROYA BİTİYOR

L’Equipe, sarı-kırmızılıların Arjantinli golcü için PSG ile yaptığı pazarlıklarda sona geldiğini duyurdu.

Galatasaray ve PSG’nin, Arjantinli futbolcunun transferi için 10 milyon euro’ya muahedeye yakın olduğu ve transferin son ayrıntılarının konuşulduğu belirtildi.

‘GALATASARAY, ICARDI İLE DE ANLAŞTI’

Ünlü gazeteci Fabrizio Romano’nın haberinde ise PSG’nin Galatasaray’ın teklfini kabul etmeye hazırlandığı ve resmi evrakların beklendiği bilgisi verildi.

Ayrıca Icardi ile sarı-kırmızılıların da muahedeye vardığı kaydedildi.

ŞAMPİYONLUKTA BÜYÜK HİSSE SAHİBİ

Geçtiğimiz dönem Galatasaray’da 26 resmi maça çıkan Mauro Icardi kadrosuna 23 gollük katkı sağlarken, yaptığı 7 asistle de gol yollarında büyük rol oynadı.

OKAN BURUK EN SON NE DEMİŞTİ?

Genel olarak daima söylüyoruz. Süreç devam ediyor. Ne kadar devam edecek bilmiyorum. Liderimiz, idare şuramız kesin kararlı. Erdem Bey değerli çalışma yürütüyor. En kısa vakitte ortamızda olmasını, olmalarını istiyoruz. Tatil mühleti uzadıkça oyuncunun maça hazırlanma mühleti de kısalıyor. O süreyi kaybediyoruz. Tatil uzadıkça oyuncular fizikî olarak kayba uğrayacak. Beklentimiz, beklentim bu, en kısa vakitte. Büyük bir uğraş var bununla ilgili. İnşallah yeni transferlerimiz gelecek. Ulusal oyuncularımızı da kullanmaya başlayacağız. Lucas’ın ufak sakatlığı var yarın MR’ı çekilecek. Genel olarak tablomuz makus değil. Oyuncuları bekliyoruz, gelecek ancak elimizdeki takım da âlâ takım. Maçın başında bunu gösterdik. Birçok ulusal oyuncumuz da önümüzdeki günlerde oynayacak. Bilhassa forvet bölgesinde eksikliğimiz var. Bu periyot içinde yaşayacağımız en büyük kahır. Orada özgün olarak Barış’ın ikili oynadığı, tek oynamaya alışık değil. Bugün de tek oynadı ve elinden geleni yapmaya çalıştı. Barış opsiyonumuz var. Çok büyük kasvetimiz yok lakin oyuncular geldikçe biz de daha memnun olacağız, ruhsal olarak da güçleneceğiz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir